Wykłady online - LIVE

Wykłady online - LIVE

Grupa IMAGE Prawo Jazdy - Wykłady Online

Jako Grupa IMAGE wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Właśnie dlatego dla kursantów przygotowaliśmy wykłady online na prawo jazdy. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu przygotujesz się do zdania egzaminu teoretycznego oraz praktycznego w WORD i zdobędziesz uprawnienia wybranej kategorii. Nad jakością merytoryczną wykładów oraz sposobem przekazywania wiedzy czuwają doświadczeni eksperci. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wysoka wartość merytoryczna wykładów 

Gwarantujemy wysoką wartość merytoryczną wykładów na prawo jazdy online. Prowadzone są przez doświadczonego instruktora, który od lat przygotowuje przyszłych kierowców. Wykłady w trybie live prowadzimy w godzinach popołudniowych, aby jeszcze więcej kursantów mogło wziąć w nich udział. W ich trakcie poruszamy kluczowe aspekty związane z przepisami ruchu drogowego oraz wymogami państwowego egzaminu na prawo jazdy wybranej kategorii. Tłumaczymy zawiłości wybranych sytuacji drogowych oraz pytań egzaminacyjnych. Dzięki temu jeszcze lepiej przygotujesz się do zdania egzaminu teoretycznego na prawo jazdy oraz będziesz czuć się bezpieczniej na drodze za kierownicą pojazdu. 

Wygodny i sprawdzony wybór

Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy, wykłady online Ci w tym pomogą. To wygodny i sprawdzony sposób, z którego korzystają nawet najbardziej wymagający kursanci. Szkolenie online pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu. Ponadto w trybie live można zadać pytania naszemu wykładowcy, aby rozwiać swoje wątpliwości związane z przepisami lub wybranymi sytuacjami drogowymi. To niezwykle ważne, ponieważ kierowca powinien nie tylko znać przepisy, ale również umieć odpowiednio reagować na zaistniałe sytuacje. Wszystko po to, aby zachować wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Pomogą Ci w tym nasze wykłady na prawo jazdy online

Skorzystaj z naszej oferty

Jako Grupa IMAGE jesteśmy cenionym wydawcą podręczników na prawo jazdy różnych kategorii. Nasze publikacje trafiają nie tylko do kursantów, ale również do egzaminatorów, instruktorów oraz szkół szkolenia kierowców. Ponadto przygotowaliśmy dedykowaną aplikację mobilną Grupa IMAGE Prawo Jazdy. Z jej poziomu możesz uczyć się z e-podręcznika wtedy, kiedy masz chwilę wolnego czasu. Ponadto w aplikacji zyskasz dostęp do kompletnej bazy pytań egzaminacyjnych wraz z odpowiedziami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, w tym do wzięcia udziału w naszych wykładach online na żywo. 

 

Sprawdź tematy wykładów w kalendarzu!