Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Pobierz z Google PlayPobierz z App Store

IMAGE Prawo Jazdy - Aplikacja Mobilna

Grupa IMAGE przygotowała dedykowaną aplikację do nauki prawa jazdy. Dzięki niej jeszcze lepiej przygotujesz się do egzaminu państwowego na prawo jazdy dowolnej kategorii. Aplikacja do prawa jazdy od Grupy IMAGE przeznaczona jest również dla osób, które chcą zostać zawodowymi kierowcami. Z poziomu aplikacji otrzymuje się dostęp m.in. do: bazy pytań egzaminacyjnych, e-learningów oraz wykładów online. Zachęcamy do pobrania aplikacji mobilnej i kontynuowania nauki razem z nami. 

Czym charakteryzuje się aplikacja mobilna?

Przede wszystkim Grupa IMAGE Prawo Jazdy aplikacja jest bardzo intuicyjna i wygodna w użytkowaniu. To kompletny e-podręcznik do nauki do egzaminu na prawo jazdy. Zawarte w nim treści są zgodne z wymogami WORD w zakresie egzaminów. Ponadto kursant znajdzie w nim kompletną bazę pytań egzaminacyjnych oraz symulację testów, co pozwala na jeszcze lepsze przygotowanie się do egzaminu państwowego. Oprócz tego z poziomu aplikacji jest dostęp do wykładów online. Atutem aplikacji jest to, że możesz uczyć się kiedy chcesz. Wystarczy kilka minut wolnego czasu i dostęp do telefonu, innego urządzenia mobilnego lub komputera. Aplikacja z testami na prawo jazdyIMAGE Prawo Jazdy to rozwiązanie dla osób, które chcą się uczyć efektywnie i wtedy, kiedy mają czas. 

Wysokiej jakości materiały 

Przygotowaliśmy wysokiej jakości materiały edukacyjne, dzięki którym zdanie egzaminu na prawo jazdy jest jeszcze prostsze. W naszej ofercie posiadamy podręczniki dotyczące każdej kategorii prawa jazdy oraz szkoleń specjalistycznych dla zawodowych kierowców. Z poziomu aplikacji mobilnej dostępne są w postaci elektronicznej. Dzięki temu uczysz się kiedy chcesz i tyle ile chcesz. Nad jakością materiałów czuwają doświadczeni eksperci Grupy IMAGE. Wszystkie podręczniki są zgodne z obowiązującymi wymogami egzaminacyjnymi oraz przepisami drogowymi. Zachęcamy do zapoznania się z programem poszczególnych kursów i możliwości zakupu ich w naszej aplikacji mobilnej. 

Zapraszamy do pobrania naszej aplikacji

Jeżeli chcesz zwiększyć swoje szanse i korzystać z aplikacji do testów na prawo jazdy, to zachęcamy do pobrania IMAGE Prawo Jazdy. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Można korzystać z niej również z poziomu komputera. Poza testami znajdziesz w niej materiały szkoleniowe, które pozwolą Ci odpowiednio przygotować się do egzaminu w WORD. Więcej informacji oraz linki do pobrania aplikacji w sklepach Google Play i App Store znajdziesz w dedykowanej zakładce na stronie https://imageprawojazdy.pl/

Prawo Jazdy IMAGE A B C D T

Pobierz z Google PlayPobierz z App Store

You can now download the free Polish Driving Test EN IMAGE A B C D T application for Android and iOS phones. In the application you can log in to your account and access the purchased categories.

Polish Driving Test EN IMAGE A B C D T

get from Google PlayGet from App Store