Podręczniki

Podręczniki

IMAGE Prawo Jazdy - Podręczniki do nauki prawa jazdy

W tej kategorii specjaliści Grupy IMAGE przygotowali dedykowane podręczniki do nauki jazdy. To materiały przeznaczone zarówno osób przygotowujących się do egzaminu - kandydatów na kierowców, jak i instruktorów i wykładowców nauki jazdy. Gwarantujemy zgodność podręczników z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego oraz z obecnymi wymaganiami egzaminacyjnymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Podręczniki w formie papierowej 

Od lat budujemy pozycję wiodącego producenta materiałów edukacyjnych, takich jak podręczniki do nauki prawa jazdy. Tworzymy materiały dla instruktorów nauki jazdy oraz kandydatów na kierowców. Posiadamy książki w wersji drukowanej, które podzielone są zgodnie z kategorią uprawnień do kierowania pojazdami. Poza kluczowymi zagadnieniami zawierają one szeroką bazę pytań kontrolnych. Są one zgodne z obowiązującymi wymogami egzaminacyjnymi, przepisami ruchu drogowego oraz zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Razem z Grupa IMAGE Prawo Jazdy zdasz jeszcze szybciej, zdobędziesz wiedzą dotyczącą przepisów oraz przygotujesz się do bezpiecznej jazdy. 

IMAGE Prawo Jazdy - Podręczniki do nauki prawa jazdy

Nowoczesne ePodręczniki 

Nasze materiały szkoleniowe oferujemy również w formie cyfrowej. To ePodręczniki do nauki jazdy. Dostępne są w aplikacji mobilnejIMAGE Prawo Jazdy. Dzięki temu otrzymujesz dostęp do materiałów edukacyjnych z poziomu telefonu lub innego urządzenia mobilnego. Znajdziesz tam kurs zgodny z programem szkolenia. W ramach dodatkowej funkcjonalności możesz również skorzystać z symulacji egzaminu i sprawdzić, czy masz jeszcze jakieś braki. Książka do nauki jazdy w wydaniu elektronicznym to wygodny wybór. 

Oferta dla szerokiego grona odbiorców

Specjaliści Grupy IMAGE przygotowali kompleksową ofertę podręczników do nauki jazdy, która uwzględnia potrzeby różnych odbiorców. Z naszych materiałów z powodzeniem mogą korzystać nie tylko kursanci, ale również instruktorzy czy też kierowcy, którzy chcą odświeżyć swoją wiedzę w zakresie przepisów ruchu drogowego. To propozycja dla wszystkich tych, którym zależy na bezpiecznej jeździe. Nasze książki do nauki prawa jazdy podzieliliśmy wg kategorii uprawień, dlatego zachęcamy do dobrania ich bezpośrednio do swoich potrzeb. Zapraszamy do zakupu naszych podręczników.