Pytania Kwalifikacja Wstępna

Cennik / Pytania Kwalifikacja Wstępna

Wykup dostęp już od 40,00 zł

1517

Oficjalnych pytań

Zakup w sklepie

Kwalifikacja wstępna

Kwalifikacja wstępna to obowiązkowe, dodatkowe szkolenie, które muszą ukończyć wszyscy przyszli kierowcy zawodowi samochodów ciężarowych (kat. C) oraz autobusów (kat. D). Szkolenie to zostało wprowadzone w celu zapewnienia wysokiego poziomu kompetencji wśród osób kierujących ciężkimi pojazdami w ruchu drogowym i kończy się testem kwalifikacyjnym przeprowadzonym w wojewódzkim ośrodku ruchu drogowego. Z IMAGE Prawo Jazdy przygotujemy Cię do tego egzaminu.

Jesteśmy liderem w dziedzinie edukacji przyszłych zawodowych kierowców. Oferujemy kompleksowe materiały szkoleniowe, dzięki którym zaznajomisz się z obowiązującymi przepisami i osiągniesz sukces. W pakiecie: baza pytań egzaminacyjnych, symulacja egzaminu z zakresu części podstawowej i specjalistycznej, kategoria C i D, dział teoretyczny. Wszystkie materiały zostały stworzone z myślą o Twojej wygodzie.

Pytania Kwalifikacja Wstępna - abonamenty

Pytania Kwalifikacja Wstępna - Dostęp na 90 dni
Zakup w sklepie

Pytania Kwalifikacja Wstępna - Dostęp na 90 dni

Baza pytań egzaminacyjnych
Egzamin - część podstawowa
Egzamin - część specjalistyczna
Kategoria C i D
Dział nauka
Dostęp na 90 dni
Płatność Przelewy24 lub przelew

Cena za dzień: ~0,44 zł
90 dni
40,00 zł

Kurs kwalifikacji wstępnej – bezpieczeństwo na pierwszym planie

Nasza oferta skupia się nie tylko na rozwijaniu umiejętności technicznych i wiedzy teoretycznej, ale również świadomości i zdolności reagowania na różnorodne sytuacje drogowe oraz zrozumieniu zasad obowiązujących w transporcie. Bezpieczeństwo na drodze to wspólny cel, który powinien przyświecać każdemu kierowcy. Nasz kurs kwalifikacji zawodowej jest zbudowany w taki sposób, aby wyposażyć przyszłych kierowców zawodowych w kompleksową wiedzę i umiejętności niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa przy przewozach drogowych.

Teoretyczne aspekty szkolenia obejmują dogłębną analizę przepisów transportu drogowego, zasad bezpieczeństwa oraz regulacji prawnych obowiązujących przy przewozie towarów i osób. Dzięki temu nasi uczestnicy zdobywają pełen obraz prawidłowego zachowania się na drodze, potrafią przewidzieć i unikać potencjalnych zagrożeń związanych z pracą kierowcy oraz świadomie i rzetelnie wykonywać swoją pracę. Jako IMAGE Prawo Jazdy pragniemy wyposażyć przyszłych kierowców zawodowych w umiejętności, które nie tylko będą spełniać wymogi prawa, ale i pozytywnie wpłyną na wzrost ich kwalifikacji. Dopiero wtedy ma to przełożenie na zachowanie bezpieczeństwa na drogach.

Kwalifikacja wstępna kat. C i D

Jeżeli marzysz o prowadzeniu autobusów lub ciężarówek, konieczna będzie kwalifikacja zawodowa w zakresie kategorii C lub D prawa jazdy. Z nami rzetelnie przygotujesz się do egzaminów i zdobędziesz upragnione uprawnienia. Kategorie C i D posiadają swoje specyficzne wymagania, do których nasze materiały są w pełni dostosowane. 

Dla osób, które rozpoczynają pracę kierowcy zawodowego, gdzie wymagane jest prawo jazdy kategorii C lub C+E, ewentualnie D lub D+E przewidziana jest kwalifikacja wstępna lub kwalifikacja wstępna przyspieszona. Nasze specjalistyczne materiały dydaktyczne są opracowane tak, by zapewnić Ci solidne podstawy i wyposażyć w wiedzę, dzięki którym zyskasz zaufanie pracodawcy. Nie czekaj – teraz jest doskonały moment, aby zdobyć kwalifikacje kierowcy zawodowego